UP

Про роботу сектору з питань експертизи умов праці у 2018 році

Про роботу сектору  з питань експертизи умов праці у 2018 році

Фахівці сектору з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Чернівецькій області упродовж  2018 року здійснювали відвідування роботодавців, надавали методично-консультативну допомогу та провели низку превентивних заходів з питань соціального захисту працівників, зайнятих на роботах із шкідливими та важкими умовами праці на 352 підприємствах регіону.

Під час планових перевірок з питань дотримання статті 7 Закону України „Про охорону праці” та статті 13 Закону України “Про пенсійне забезпечення” проведено превентивні заходи з питань атестації робочих місць за умовами праці на 136 підприємствах.

За результатами методично-консультативної та превентивної роботи підготовлено довідки з методичними рекомендаціями підприємствам з питань атестації робочих місць за умовами праці щодо права працівникам на пільги та компенсації, у тому числі, права на пенсію за віком на пільгових умовах.

Надано методичну та консультативну допомогу на 57 підприємствах (за листами роботодавців) у проведенні атестації робочих місць за умовами праці з метою правильності встановлення пільгових пенсій та наданні додаткових відпусток і доплат за роботу в шкідливих та важких умовах праці.

Фахівці сектору з питань експертизи умов праці взяли участь у підготовці та проведенні 24 засідань Комісії при Головному управлінні Пенсійного Фонду України у Чернівецькій області з питань призначення пенсій за віком на пільгових умовах, на яких розглянули  80 заяв громадян.

Здійснено  прийом  272 громадян з питань пільгового пенсійного забезпечення, правильності проведення атестації робочих місць за умовами праці та надання пільг і компенсацій (додаткові щорічні відпустки, доплати до посадового окладу, скорочена тривалість робочого тижня) за роботу у шкідливих та важких умовах праці, інформують у секторі з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Чернівецькій області.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка