UP

На підприємстві «Еколат» фахівці Держпраці провели зустріч з трудовим колективом

Зустріч з трудовим колективом товариства з обмеженою відповідальністю «Еколат» організовано та проведено фахівцями Управління Держпраці у Чернівецькій області за результатами здійсненої напередодні планової перевірки стану промислової безпеки та охорони праці.

Від Держпраці участь у зібранні взяли начальник відділу нагляду в АПК та СКС Микола Остапович, головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки , у машинобудуванні та енергетиці Микола Бербенюк, головний державний інспектор відділу гігієни з питань праці Роман Димнич.

Найперше, фахівці територіального органу Державної служби України з питань праці наголосили на результатах проведення планового заходу державного контролю.

Зазначили на тому, що в цілому на підприємстві створено належні умови праці і саме це є запорукою уникнення виробничого травматизму та професійних захворювань.

Водночас працівників було поінформовано про введення в дію Постанови Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за №337 ««Порядок розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві».

Микола Остапович, зокрема, наголосив на нововведеннях нині чинної редакції Порядку.

Керівник відділу підкреслив на тому, що  лише повне виконання Закону України «Про охорону праці», а також інших чинних нормативно-правових актів з охорони праці дозволить  зробити виробничий процес безпечним.

Посадовець підкреслив необхідність дотримання працівниками посадових інструкцій та інструкцій з охорони праці, проходження відповідних навчань та перевірки знань з охорони праці .

Головний державний інспектор відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці Микола Бербенюк виокремив необхідність отримання суб’єктом господарювання відповідних дозвільних документів .  

У ході ділової зустрічі з працівниками «Еколату» головний державний інспектор відділу гігієни праці Роман Димнич  надав рекомендації адміністрації підприємства провести лабораторні дослідження умов праці на виробництві та забезпечити погодження поіменних списків працівників для проходження медичного огляду.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка