UP

На колегії Держпраці України обговорено та затверджено План роботи на друге півріччя 2019 року 

Відбулася колегія Державної служби України з питань праці. 

Головував на колегії очільник державного відомства Роман Чернега.

Участь у роботі зібрання взяли керівники територіальних органів Держпраці, а також керівники державних підприємств, що входять до сфери управління Служби, представники владних органів.

Участь у роботі колегії взяв начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Окреслюючи підсумки роботи відомства, Голова Держпраці Роман Чернега зазначив: «Кабінет Міністрів України  наділив Службу широкими повноваженнями щодо нагляду і контролю за додержанням законодавства про працю. Створив  ефективний механізм виявлення не задекларованої праці, щоби захистити трудові права і соціальні гарантії працівників, а тому й вимагає від нас відповідної максимальної віддачі. На особливому контролі були і залишаються питання виробничого травматизму та подальша робота щодо його зменшення».

У ході роботи учасники  колегії проаналізували стан державного нагляду, промислової безпеки та охорони праці на підприємствах, зокрема,  вугільної промисловості та застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сфері  котлонагляду та підіймальних споруд з урахуванням змін у законодавстві.

Підсумовуючи результати роботи територіальних органів Держпраці в частині здійснення державного контролю щодо своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати, на колегії заслухали представників  підприємств Дніпропетровської області (саме у цьому регіоні й відбувалася колегія Держпраці), які мають заборгованість з виплати заробітної плати.

У ході колегії затверджено проект Плану роботи Державної служби України з питань праці на IІ півріччя 2019 року.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка