UP

Середня заробітна плата в області майже у два рази перевищила рівень мінімальної

Середня номінальна плата штатного працівника підприємств, установ, організацій області у травні нинішнього, 2019, року  становила 7 819 гривень.

Це у 1, 9 рази вище рівня мінімальної заробітної плати, встановленої Законом України «Про державний бюджет України на 2019 рік», а саме 4 173 гривні. 

До видів економічної діяльності з найвищим рівнем оплати праці в регіоні належали: фінансова та страхова діяльність (11 710), серед промислових видів діяльності - видобувна промисловість і розробка кар’єрів (12 451).

Найнижчий рівень заробітної плати спостерігався на підприємствах з тимчасового розміщування й організації харчування (4 691), серед промислових видів діяльності -  на підприємствах  з водопостачання, каналізації, поводження з відходами (7 529), повідомляють у Головному управлінні статистики у Чернівецькій області.

Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснює нагляд за виконанням  трудового законодавства у частині виплати заробітної плати працівникам та погашення заборгованості  у разі її наявності.

Так, за результатами проведених перевірок Держпраці та на виконання вимог приписів головних державних інспекторів за п’ять місяців 2019 року роботодавцями погашено заборгованість з виплати заробітної плати перед 71 працівником на суму у понад 370 тисяч.


 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка