UP

Керівникам підприємств лісової галузі наголошено на персональній відповідальності щодо створення безпечних умов праці на підприємствах

На цьому під час наради з представниками лісгоспів області акцентував у своєму виступі заступник начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Гордей.

«Ще раз нагадую про персональну відповідальність роботодавців щодо забезпечення створення безпечних умов праці на підприємствах, на кожному робочому місці, - наголосив Іван Гордей. - Підкреслюю також на необхідності усунення порушень згідно приписів державних інспекторів Управління , винесених за результатами перевірок підприємств лісової галузі області».

Представники підприємств лісової галузі, які брали участь у нараді ( ДП « СЛАП «Карпатський лісгосп» та ДП«Путильське лісове господарство»), повідомили: приписи посадових осіб Управління розглянуто на розширених нарадах при керівниках підприємств.

За результатами перевірок у лісгоспах розроблено та затверджено заходи щодо усунення порушень, а також визначено відповідальних виконавців та терміни виконання.

Водночас вони запевнили, що Управлінню будуть надані письмові інформації щодо виконання приписів у встановлені терміни.


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку