UP

Фахівці Держпраці готові надавати всю необхідну консультаційну допомогу релокованим підприємствам

За останніми даними, понад чотири десятки підприємств з інших українських регіонів переїхали на Буковину та відновили економічну активність.

Субєкти господарювання змушені були покинути свої області через бойові дії. Відтак змінили місце ведення  діяльності, перемістивши колективи працівників, обладнання та устаткування на безпечну територію.

Фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області готові надавати таким підприємствам, установам, організаціям весь спектр необхідної консультаційної допомоги, зокрема,  з питань промислової безпеки, охорони та гігієни  праці, трудового законодавства, надання адміністративних послуг.

Для цього представники релокованих підприємств можуть звернутися до територіального органу Держпраці  у зручний для них спосіб комунікації.

Так, фахівці Управління можуть оперативно прибути на підприємство, в установу, організацію для надання методичної допомоги, якщо роботодавець повідомить про таку необхідність  телефоном: (0372) 55-37-24,

Або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також заявник може скористатися сервісом  Держпраці «інтерактивний інспектор».

Для цього необхідно заповнити  форму для оперативного  отримання роз’яснень   https://forms.gle/FuLCQKQQta22kXDP7  

Або надіслати лист із запитанням  на електронну пошту Управління:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її., або скористатися месенджерами Viber: +380953600215, Telegram: +380953600215 або Whatsapp: +380953600215.

Також на сайті Управління Держпраці у Чернівецькій області розміщено прямі контакти структурних підрозділів, зокрема, 

відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів;

відділу нагляду в АПК та СКС;

відділу нагляду на виробництві, об'єктах підвищеної небезпеки, у машинобудуванні та енергетиці;

відділу нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв'язку;

відділу з питань гігієни праці;

відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг;

секторів гірничого нагляду та з питань експертизи умов праці.

У разі необхідності заявники можуть скористатися прямими контактами й отримати консультацію за профільними напрямами у зручному для них форматі.


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку