UP

Міжнародна організація праці призупиняє технічне співробітництво з російською федерацією

Учасники чергової сесії Адміністративної ради Міжнародної організації праці (International Labour Organization) ухвалили проєкт резолюції щодо засудження військової агресії росії проти України. Документ передбачає тимчасове припинення технічного співробітництва з російською федерацією, доки не буде узгоджено припинення вогню та не буде прийняте мирне рішення. 

Резолюцію підтримали 42 з 52 учасників сесії. 

У документі наголошується, що агресія російської федерації проти України за сприяння білоруського уряду є вкрай несумісною з цілями та принципами, які регулюють членство в МОП.

Міжнародне об’єднання закликає країн-членів розглянути питання щодо вжиття заходів, щоб змусити росію повністю виконувати свої обов’язки та зобов’язання, які випливають із її членства в МОП.  

Також призупиняється запрошення російської федерації до участі в усіх технічних нарадах та зустрічах експертів, конференціях та семінарах. 

В свою чергу, Міжнародна організація праці долучиться до надання усієї можливої допомоги Україні. Зокрема, МОП звертається до країн-учасниць з закликом до дій на захист та забезпечення трудових прав та безпечного середовища для всіх, хто виїхав з України.

За повідомленням сайту Мінекономіки


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку