UP

Щодо втрати чинності розпорядчих актів про відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 держслужбовців та посадових осіб місцевого самоврядування

Національне агентство України з питань державної служби (далі – НАДС) надало роз’яснення від 04 березня 2022 р. № 148 р/з відповідно до якого всі працівники, державні службовці та посадові особи місцевого самоврядування, які були відсторонені від посад через відсутність вакцинації від COVID-19, мають бути допущені до роботи.

Як повідомляється, наказом Міністерства охорони здоров’я України (далі – МОЗ) від 25.02.2022 року №380 зупинено (до завершення воєнного стану) дію наказу МОЗ від 04.10.2021 №2153 «Про затвердження Переліку професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов’язковим профілактичним щепленням».

НАДС акцентує на тому, що вищезгаданий наказ МОЗ слугував підставою для видання відповідних розпорядчих актів (наказів, розпоряджень) державними органами та органами місцевого самоврядування щодо відсторонення від роботи невакцинованих від COVID-19 працівників, в тому числі державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування. Вказані розпорядчі акти визнаються такими, що втратили чинність з дня набрання чинності наказом МОЗ №380.

Відтак відсторонені особи допускаються до виконання завдань за посадою.

За матеріалами НАДС


Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку