UP

Цьогоріч першими учасниками конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей» стали вихованці Оршівського дитячого будинку

Днями до Управління Держпраці у Чернівецькій області, що розташовується за адресою: м. Чернівці, вул.Зелена, 3, на конкурс «Охорона праці очима дітей» було передано перші дитячі малюнки.

Авторами цих робіт стали вихованці комунального закладу «Оршівський дитячий будинок санаторного типу».

Яскраві чудові роботи на конкурс надіслали: Марія-Олена Плешко, Юлія Форфило, Костянтин Поляк, Ельміра Плешко, Роман Чалий, Роман Кулагін, Вадим Форфило.

Управління Держпраці у Чернівецькій області й надалі запрошує юних художників краю активніше долучатися до творчого змагання.

Художні твори переможців, які посядуть 1 місце на регіональному рівні, будуть надіслані для участі у фіналі до редакції журналу «Охорона праці», що є головним організатором конкурсу.

Нагадуємо, що відповідно до умов конкурсу, учасниками творчого змагання можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, позашкільних навчальних закладів трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

 

Конкурсні роботи мають бути виконані за тематикою охорони праці та промислової безпеки, а саме безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Переможців творчого змагання чекають чудові подарунки.

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку