UP

Управління Держпраці презентує результати роботи щодо подолання не задекларованою зайнятості

У Державній службі України з питань праці тривають заслуховування представників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці.

Під час робочої зустрічі регіони презентують матеріали про проведену роботу, ризики використання не задекларованої праці, розроблені та заплановані заходи щодо зниження рівня неоформлених трудових відносин і підвищення ефективності державного контролю у зазначеній сфері, повідомляється на сайті відомства.

Участь у заході беруть Голова Держпраці Роман Чернега, директор Департаменту з питань праці Ігор Дегнера,  заступник директора - начальник відділу з питань трудових відносин Олена Коновалова,  заступники керівників Головних управлінь (Управлінь) Держпраці в областях та керівники структурних підрозділів, до повноважень яких входить здійснення контролю за додержанням законодавства про працю.

Результати роботи щодо подолання не задекларованої зайнятості в Чернівецькій області представляють у Держпраці України заступник начальника Управління Галина Кушнір та начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Юрій Пуріч.

Загалом, констатують у Центральному апараті відомства, завдяки результативній роботі Головних управлінь (Управлінь) Держпраці спостерігається позитивна тенденція до збільшення кількості застрахованих осіб, впродовж 2018 року їх кількість зросла на 382 631 особу.

З початку 2019 року  – на 45 529 осіб, у порівнянні до 01.03.2018 – на 227 062 особи.  Відповідно зростають і надходження від сплаченого єдиного соціального внеску. Так, наприклад, сума надходжень за 2018 рік збільшилась на 47219,8 млн грн у порівнянні з 2017 роком.

Ключове завдання для кожної області, підкреслюють у Держпраці, -  зберегти позитивну динаміку детінізації зайнятості населення в 2018 році та досягти кращих результатів у 2019 році.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка