UP

Студентам індустріального коледжу розповіли про трудові права молоді

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість  та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Валентина Панчишина провела у Чернівецькому індустріальному коледжі відкриту лекцію - бесіду на тему: «Соціальні та трудові права молоді».

На зустрічі, де були присутні 85 студентів навчального закладу, посадовець, найперше¸ наголосила на необхідності  легального працевлаштування.

«Не варто розпочинати свою трудову діяльність, погоджуючись на пропозиції окремих не надто доброчесних роботодавців отримувати зароблені кошти нелегально.  Неофіційна праця позбавляє вас, як громадян, належних трудових виплат, гарантії соціальної захищеності. Тільки офіційне оформлення трудових відносин, гідна оплата праці й належна сплата страхових внесків здатні забезпечити вам відповідне матеріальне забезпечення і є повною запорукою гідних, безпечних та здорових умов праці», - підкреслила Валентина Панчишина.

Фахівець територіального органу Державної служби України з питань праці роз’яснила студентам коледжу, що таке мінімальні державні гарантії в оплаті праці, тезово розтлумачила чинне законодавство щодо прав та гарантій праці неповнолітніх та у який спосіб слід відстоювати свої трудові права.    

У ході відкритої лекції - бесіди  Валентина Панчишина відповіла на запитання викладачів та студентів навчального закладу.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка