UP

Комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці встановлює причини групового нещасного випадку

Комісія зі спеціального розслідування Управління Держпраці встановлює причини групового нещасного випадку 

За дорученням Державної служби України з питань праці Управлінням  Держпраці у Чернівецькій області створено комісію зі спеціального розслідування групового нещасного випадку, в якому, у результаті дорожньо-транспортної  пригоди, постраждали п’ятеро працівників товариства з додатковою відповідальністю «Чернівецький хімічний завод».

Четверо  працівників - заступник генерального директора - головний бухгалтер, заступник генерального директора - начальник відділу маркетингу та реалізації продукції,  юрист - консульт та  менеджер зі збуту - загинули на місці. П’ята постраждала -  начальник відділу праці та зарплати, роботи з кадрами - отримала у результаті ДТП  тілесні ушкодження.   

Аварія сталася чотирнадцятого березня на трасі Чернівці-Тернопіль  у межах ділянки села Новий Киселів у результаті зіткнення службового  автомобіля, в якому перебували потерпілі, із вантажним транспортом.

Комісія  зі спеціального розслідування  Управління  Держпраці у Чернівецькій області діє  відповідно  до Порядку проведення розслідування та ведення  обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві.

Очолює роботу комісії перший заступник начальника Управління  Держпраці Іван Гордей.

До її складу входять фахівці Чернівецького міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Чернівецькій області, управління з питань праці департаменту праці та соціального захисту населення Чернівецької міської ради, Чернівецької обласної ради профспілок, представники підприємства та його профспілкового комітету.  

Довідково: за два місяці 2018 року на підприємствах Буковини мали місце вісім нещасних випадків, в яких постраждали восьмеро працівників.

Нещасні випадки сталися у соціально-культурній сфері, житлово - комунальному господарстві, на будівництві, на підприємствах пошти та зв’язку, у галузях  харчової промисловості, а також легкої текстильної промисловості та пошитті одягу.


 

Ми на YouTube

Важливо