UP

З посадовими особами Черешського психоневрологічного диспансеру обговорено найнагальніші кроки щодо створення ними безпечних умов праці працівникам закладу

З посадовими особами Черешського психоневрологічного диспансеру обговорено найнагальніші кроки щодо створення ними безпечних умов праці працівникам закладу

Засідання розширеної колегії Управління Держпраці у Чернівецькій області, в якому взяли участь посадові особи Черешського психоневрологічного диспансеру, зокрема, заступник директора будинку-інтернату Юрій Савчук та інженер з охорони праці Іван Татулич, відбулася під головуванням начальника Управління Держпраці у Чернівецькій області Івана Луцака.

Засідання відбувалося за участю членів колегії Управління Держпраці.

Низка питань порядку денного передбачала обговорення стану виробничого травматизму у Черешському будинку-інтернаті та виконання заходів, спрямованих на поліпшення ситуації.

Адже, за словами завідувача сектору з розслідування нещасних випадків Управління Держпраці у Чернівецькій області Дмитра Стояна, лише за останні місяці у цьому соціально-медичному закладі мали місце два нещасні випадки, один із яких – зі смертельним наслідком.

Нагадаємо, нещасний випадок трапився у середині грудня минулого, 2015, року у приміщенні їдальні будинку-інтернату, де велися ремонтні роботи. Молодший мед брат установи був виявлений у приміщенні їдальні з черепно-мозковою травмою, без свідомості.

Постраждалого оперативно доставили до районного медичного закладу. Наступного дня чоловік 1968 року народження помер

Другий нещасний випадок, в якому постраждала медична сестра закладу, мав місце через кілька тижнів після попереднього

Комісіями спеціального розслідування даних нещасних випадків встановлено: травмування працівників мали місце через неналежну організацію робочого процесу керівниками установи.

Тому під час обговорення превентивних заходів , спрямованих на покращення ситуації, присутнім представникам керівництва будинку –інтернату було вказано на беззаперечне виконання ключових завдань у частині організації роботи з охорони праці.

«Я наголошую на необхідності неухильного дотримання вимог статті 13 Закону України «Про охорону праці» щодо забезпечення безпечних умов праці на підприємстві, на кожному робочому місці», - наголосив у своєму виступі начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.


 

Ми на YouTube

Важливо