UP

На колегії Держпраці України обговорено та затверджено План роботи на друге півріччя 2019 року

На колегії Держпраці України обговорено та затверджено План роботи на друге півріччя 2019 року 

Відбулася колегія Державної служби України з питань праці. 

Головував на колегії очільник державного відомства Роман Чернега.

Участь у роботі зібрання взяли керівники територіальних органів Держпраці, а також керівники державних підприємств, що входять до сфери управління Служби, представники владних органів.

Участь у роботі колегії взяв начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак.

Окреслюючи підсумки роботи відомства, Голова Держпраці Роман Чернега зазначив: «Кабінет Міністрів України  наділив Службу широкими повноваженнями щодо нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю. Створив  ефективний механізм виявлення не задекларованої праці, щоби захистити трудові права і соціальні гарантії працівників, а тому й вимагає від нас відповідної максимальної віддачі. На особливому контролі були і залишаються питання виробничого травматизму та подальша робота щодо його зменшення».

У ході роботи учасники  колегії проаналізували стан державного нагляду, промислової безпеки та охорони праці на підприємствах, зокрема, вугільної промисловості та застосування вимог нормативно-правових актів з охорони праці у сфері  котлонагляду та підіймальних споруд з урахуванням змін у законодавстві.

Підсумовуючи результати роботи територіальних органів Держпраці в частині здійснення державного контролю щодо своєчасної та у повному обсязі виплати заробітної плати, на колегії заслухали представників  підприємств Дніпропетровської області (саме у цьому регіоні й відбувалася колегія Держпраці), які мають заборгованість з виплати заробітної плати.

У ході колегії затверджено проект Плану роботи колегії Державної служби України з питань праці на IІ півріччя 2019 року.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка