UP

Управління Держпраці та Чернівецький обласний центр зайнятості виробили План заходів взаємодії

Управління Держпраці та Чернівецький обласний центр зайнятості виробили План заходів  взаємодії

Документ про поглиблення співпраці між територіальним органом Державної служби України з питань праці та Чернівецьким обласним центром зайнятості підписали очільники відомств - начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак та директор обласного центру зайнятості Любов Кожолянко.

Співпрацю між відомствами посилено на виконання наказу  Міністерства соціальної політики України від 02.07.2019 за №437 «Про затвердження Порядку взаємодії Державної служби України з питань праці, виконавчих органів міських рад міст обласного значення та сільських, селищних, міських об’єднаних територіальних громад та Державної служби зайнятості».

Підписанню документа передувала робоча зустріч, на котрій представники відомств обговорили основні етапи співробітництва.

Участь в обговоренні взяли також заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Валентина Панчишина,  заступник директора Чернівецького обласного центру зайнятості Марія Кобєлєва, начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Глібіцька, начальник юридичного відділу Альона Чорней.

Планом взаємодії між Управлінням Держпраці у Чернівецькій області та Чернівецьким обласним центром зайнятості передбачено обмін інформацією з питань, що належить до компетенції відомств: проведення спільних інформаційних заходів, нарад, тематичних круглих столів; надання роботодавцям і працівникам регіону методичної допомоги  та консультацій; активну співпрацю у цьому напрямі з місцевими та регіональними засобами масової інформації, тощо.

Окрім того, сторони зобов’язалися  надавати спільні пропозиції  щодо внесення змін до законодавства задля вдосконалення контролю та посилення відповідальності за порушення законодавства про працю.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка