UP

Визначено учасників Всеукраїнського огляду – конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

Визначено учасників Всеукраїнського огляду – конкурсу «Краще підприємство з охорони праці»

За рішенням Конкурсної комісії Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» за результатами роботи у 2018 році учасниками Всеукраїнського огляду-конкурсу на присвоєння звання «Краще підприємство з охорони праці» визначено понад два десятки підприємств з різних регіонів України.

Цьогоріч претендентів на перемогу серед буковинських підприємств, установ, організацій немає, але слід зазначити, що у минулому році товариство з додатковою відповідальністю «Трембіта» стало одним із кращих в Україні за рівнем промислової безпеки та охорони праці.

Підприємство отримало перемогу у номінації «Виробництво товарів для населення».

Нагадаємо, ТДВ «Трембіта» -   лідер на ринку України з пошиття чоловічого класичного одягу.

Продукція ТДВ «Трембіта» відповідає міжнародним і європейським стандартам якості та експортується до Італії, Німеччини, Франції, Англії, Нідерландів, США, Канади та інших країн.

Підприємство успішно співпрацює з  відомими  брендами, зокрема,  Armand Thiery, Scherrer, Mario Dessuti, Celio, Gianni Ferrucci, Galeries Lafaytte, Burton, Villa Vasari, Prado, Benetton, Fellini та іншими.

За рік на підприємстві виготовляється до мільйона одиниць одягу.

У ТДВ «Трембіта» ефективно функціонує система управління охороною праці. Стан промислової безпеки та охорони праці на підприємстві відповідає міжнародному стандарту ISO 9001. Тут розроблено та впроваджено заходи щодо поліпшення умов праці, зокрема, вдосконалено технологічні процеси, модернізовано обладнання, доведено до рівня норми температурного режиму у цехах і таке інше.


 

 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка