UP

Фахівцям служб з охорони праці підприємств лісової галузі роз’яснено зміни у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків

Фахівцям служб з охорони праці підприємств лісової галузі роз’яснено зміни у Порядку розслідування та обліку нещасних випадків

Детальне роз’яснення  нової редакції Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві відбулося під час виїзного засідання фахівців служб охорони праці підприємств Чернівецького обласного управлінням лісового та мисливського господарства.

Розширена семінар – нарада відбулася учора на базі державного підприємства «Сторожинецьке лісове господарство» з метою обговорення проекту Закону України «Про основи законодавства України з безпеки та гігієни праці».

Участь у зібранні від територіального органу Державної служби України з питань праці взяв перший заступник начальника відомства Іван Гордей.

Іван Гордей, зокрема, зазначив, що нову редакцію Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 17 квітня 2019 року №337.

Посадовець підкреслив, що у зазначеному Порядку, на відміну від попереднього, визначено процедуру проведення розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві.

Наголошено на змінах термінів надання повідомлень про настання нещасного випадку.

Акцентовано на тому, що розслідування нещасних випадків з тяжкими наслідками може проводитись комісією підприємства  у разі надання територіальним органом Державної служби України з питань праці  письмового доручення роботодавцю упродовж наступного робочого дня після отримання повідомлення про нещасний випадок.

На засіданні також було повідомлено про стан виробничого травматизму в області. Зазначено, що у першому півріччі 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 23 випадки загального виробничого травматизму, у тому числі, два - зі смертельним наслідком.

Один із нещасних випадків зі смертельним наслідком мав місце на підприємстві автомобільного транспорту, інший - у галузі з виробництва деревини.


 

 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка