UP

Статті

З керівництвом медустанови  обговорено своєчасність виплати заробітної плати персоналу

Відбулася зустріч заступника начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Валентини Панчишиної з керівниками Герцаївської міської лікарні.

Посадовець Держпраці та керівництво медичного закладу обговорили питання дотримання законодавства про працю, зокрема, у частині своєчасності  виплати заробітної плати персоналу.

Валентина Панчишина поінформувала медиків про останні зміни у законодавстві про працю у зв’язку із дією воєнного стану  та зауважила на обмеженнях окремих норм Кодексу законів про працю України.

Медикам надано також консультаційну допомогу щодо питань надання відпусток, нарахування відпускних та низки інших виплат.

Персонал лікувального закладу проінформовано про можливість отримання широкої консультаційної допомоги через портал «інтерактивний інспектор», а також про інформаційну кампанію «Україна працює», яку зараз втілює Держпраці та про можливості отримання додаткових роз’яснень через портал -  https://pratsia.in.ua.   


 

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку