UP

Статті

Дотримання трудових прав працівників - обов’язкова умова для роботодавця

Про особливості ведення документації  при оформлені  трудових відносин з найманими працівниками, які потребують особливих гарантій у працевлаштуванні, порядок нарахування та виплати заробітної плати, компенсаційних та інших заохочувальних виплат - ці та інші теми учасникам круглого столу детально роз’яснила головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Попович.

Захід відбувався у Кельменецькій районній філії Чернівецького обласного центру зайнятості у рамках проведення декади зайнятості для учасників АТО.

Подію приурочили також висвітленню законодавчих трудових норм для людей з фізичними обмеженнями. Адже третього грудня спільнота відзначала Міжнародний день людей з інвалідністю.

До участі у заході організатори запросили керівників підприємств, установ, організацій району, суб’єктів господарювання приватного бізнесу, представників державної виконавчої влади.

Обговорювалися проблемні питання сфери зайнятості осіб з інвалідністю, які потребують спільного вирішення, зокрема, створення робочих місць, гідних умов та оплати праці, подолання упередженого ставлення роботодавців до використання праці даної категорії громадян, необхідність розвитку системи надомної праці для людей з обмеженими можливостями.  


 

             

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

День охорони праці

Конкурс дитячого малюнка