UP

Статті

Випадок зі смертельним наслідком розслідуватиме спеціальна комісія Держпраці

У державному підприємстві «Берегометське лісомисливське господарство» Чернівецького обласного управління лісового та мисливського господарства третього грудня стався нещасний випадок зі смертельним наслідком.

У результаті нещасного випадку загинув тракторист підприємства.

За попередніми даними, трактор рухався трелювальним волоком по схилі гори. Тракторист виконував роботи з переміщення деревини.

З невідомих причин  працівник 1982 року народження випав з кабіни трелювального  трактора й отримав смертельні травми голови.

Трагедія сталася на території Чемернарського лісництва.

Територіальним органом Державної служби України з питань праці – Управлінням Держпраці у Чернівецькій області створено комісію спеціального розслідування, яка має встановити остаточні обставини й причини даного нещасного випадку.

Довідково: за одинадцять  місяців 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 33 нещасних випадки виробничого травматизму, у тому числі, п’ять  із них - зі смертельним наслідком. Загинуло п’ятеро осіб.

Нещасні випадки зі смертельним наслідком мали місце на підприємствах з виробництва деревини, на автомобільному транспорті, в енергетичній галузі, у сільському та рибному господарствах.


 

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка