UP

Статті

Заходи державного нагляду за станом охорони праці у дитячих таборах здійснювалися  упродовж усієї кампанії

Начальник Управління Держпраці у Чернівецькій області Іван Луцак взяв участь у Всеукраїнській селекторній нараді з питань  підбиття підсумків організації оздоровлення та відпочинку дітей у 2019 році.

Під час наради обговорено результати літньої оздоровчої кампанії на Буковині.

Керівник територіального підрозділу Державної служби України з питань праці зауважує, що  головні державні інспектори відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Чернівецькій області здійснювали заходи державного нагляду (контролю) за станом промислової безпеки та охорони праці у дитячих оздоровчих таборах упродовж усієї оздоровчої кампанії.

Перевірками було охоплено низку закладів.

Під час проведення заходів державного нагляду було встановлено деякі порушення.
Так, а окремих закладах відповідальні особи не пройшли навчання та перевірку знань з питань охорони праці, первинна документація велася з порушеннями, інструкції в окремих закладах потребували  перегляду, в інших - впорядкування, тощо. Виявлені порушення негайно усувалися.

Слід зазначити, що  Управлінням Держпраці у Чернівецькій області на допомогу відповідальним за стан охорони праці було розроблено та оприлюднено на сайті відомства Методичні рекомендації щодо забезпечення дотримання основних вимог законодавства з охорони праці у дитячих оздоровчих закладах (підприємствах).


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка