UP

Статті

Літній час скасують 27 жовтня

Цьогоріч літній час в Україні планують скасувати 27 жовтня. Стрілки годинника на годину назад планують перевести у неділю о четвертій годині ранку.

Відповідне звернення направлено до Державного комітету та радіомовлення  України. Про це повідомили посадові особи Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України.

«Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 13.05.1996 року за №509 «Про порядок обчислення часу на території України», на території України 27 жовтня 2019 року о 4 (четвертій) годині за київським часом скасовується літній час з переведенням годинникової стрілки на 1 (одну) годину назад», - цитують витяги з відповідного розпорядження низка українських ЗМІ.

Довідково: згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 13.05.1996 року за №509 «Про порядок обчислення часу на території України», на території країни визначено такий порядок обчислення часу з переведенням щорічно стрілки годинника: в останню неділю березня - о третій годині на одну годину вперед; в останню неділю жовтня -  о 4 годині на одну годину назад.  


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка