UP

Статті

У ДП «Хотинське ДСЛ АПК» проведено робочу зустріч з колективом

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Чернівецькій області  Ігор Пантело провів робочу зустріч з колективом ДП «Хотинське ДСЛ АПК».

Зустріч з лісівниками Хотинщини  відбулася за результатами планової перевірки з питань дотримання законодавства з охорони праці та інших нормативно-правових актів.

У ході робочого спілкування обговорено стан промислової безпеки та охорони праці на підприємстві, розглянуто виконання заходів щодо запобіганню виробничому травматизму.

Учасникам повідомлено про набуття чинності  нового Порядку  розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року за №337. Роз’яснено нововведення. 

Акцентовано на статистиці виробничого травматизму в області.

«Так, у першому півріччі 2019 року на підприємствах, в установах та організаціях області зареєстровано 23 випадки загального виробничого травматизму, у тому числі, два - зі смертельним наслідком. Один із нещасних випадків зі смертельним наслідком мав місце на підприємстві автомобільного транспорту, інший - у галузі з виробництва деревини, - констатував Ігор Пантело. -  Слід підкреслити, що лісова галузь  області залишається однією з найбільш травмонебезпечних. Загалом найбільш травмонебезпечна - професія лісоруба, а  переважна більшість нещасних випадків стається під час виконання лісосічних робіт. Причини травмувань працівників - порушують  вимог інструкцій з охорони праці, грубі порушення технології виробничого процесу».

Фахівець Держпраці підкреслив на необхідності постійного дотримання законодавства про охорону праці та діючих нормативно-правових актів. Керівництво лісництва зобов’язано упорядкувати документи дозвільного характеру, рекомендовано провести лабораторні дослідження умов праці на підприємстві та забезпечити щорічне проходження медичного огляду працівників.   


 

 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка