UP

Статті

Підвищення культури безпеки праці - запорука уникнення виробничого травматизму

Як запобігти травматизму на виробництві та підвищити культуру безпеки праці на основі ризикоорієнтованого підходу- ця та інші теми стали ключовими на зустрічі головного державного інспектора відділу нагляду в АПК та СКС Управління Держпраці у Чернівецькій області Регіни Задоровської  з колективом КБУ КМЦ «Садгора».

На зустрічі з трудовим колективом представник територіального органу Державної служби України з питань праці наголосила на необхідності дотримання законодавства про охорону праці  та діючих нормативно-правових актів з охорони праці, посадових інструкцій, інструкцій з охорони праці, правил внутрішнього розпорядку.

«Саме дотримання законодавчих норм дозволить працівникам на будь - якому підприємстві, в установі, організації  убезпечити себе від випадків виробничого травматизму, - підкреслила Регіна Задоровська. - Загалом  виробничий травматизм в області  у першому півріччя 2019 року збільшився. Так, у регіоні зареєстровано  25 нещасних випадків, у тому числі, два із них - зі смертельним наслідком. Загалом збільшення виробничого травматизму зареєстровано на підприємствах автодорожнього транспорту, хімічної промисловості, сільського господарства, газової промисловості, торгівлі та соціально-культурній сфері».

У ході спілкування з трудовим колективом акцентовано на наслідках та причинах настання випадків виробничого травмування.

Детально на зустрічі обговорено нову концепцію реформування системи управління охороною праці, яку активно запроваджує в Україні Держпраці. В основі  нововведень - виявлення ризиків на кожному робочому місці й превентивна робота, спрямована на випередження нещасних випадків.


 

Актуально

Ми на YouTube

Важливо

Конкурс дитячого малюнка