UP

Статті

 

Положення про проведення  VII регіонального відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Склад журі регіонального відбіркового етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018»

 


14 травня відбулося нагородження переможців регіонального туру Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці - очима дітей - 2018»

Церемонія нагородження переможців регіонального відбіркового туру Всеукраїнського конкурсу малюнка «Охорона праці - очима дітей» відбулася у Чернівцях на вулиці Ольги Кобилянської, 53 у виставковій залі Центру культури «Вернісаж».

Відзначено авторів найкращих, за рішенням журі, робіт.

Переможцями цьогорічного регіонального туру конкурсу стали:

Венгринюк Богдана  -  вихованка Стрілецькокутського закладу дошкільної освіти «Берізка» (вихователь – Іванчак Оксана Іванівна);

Друцул Софія - учениця Ошихлібської ЗНЗ І-ІІІ ступенів (керівник роботи - Анатійчук Богдана Миколаївна);

Морарь Лідія - вихованки гуртка «Гармонія» Герцаївського районного ліцею імені Г. Асакі (керівник роботи - Морарь Анна Костянтинівна);

Кращі роботи на конкурс надали й будуть відзначені:

Попович Юлія

Пирог Валерія

Андронік Влада

Доник Поліна

Усі вони є ученицями Вашковецької ЗОШ. Керівник творчих робіт - Жалюк Наталія Тимофіївна.

У списку переможців:

Арсеній Владислав (Новоселицька гімназія, керівник роботи - Горбатюк Г.О.);

Савка Ксенія (Новоселицька гімназія, керівник - Ковдриш Аліна Михайлівна);

Колодяжна Софія (Чернівецька гімназія №7, керівник - Маланій Н.С.);

Мошуля Назарій (Путильська художня школа, керівник - Лікар Марія Василівна);

Владімірова Катерина (Сторожинецька районна гімназія, керівник - Баришева Олена Юріївна);

Семенюк Марія (Боянська ЗОШ, керівник - Жалба Софія Георгіївна);

Вієра Ольга (Чернівецький професійний ліцей сфери послуг, керівники роботи - Мироник Юлія Іванівна, Федорок Анна Михайлівна);

Женерет Дмитро (Колінковецька ЗНЗ, керівник - Калиняк Жанна Сергіївна);                       

Марчук Дмитро (Чернівецька ЗОШ №19, керівник - Яцко Аліна Іллівна);

Іонашку Єлизавета (Вище професійне художнє училище №5, керівник роботи - Трандафір - Лисак Валентина Степанівна);

Королюк Олеся (Сторожинецька районна гімназія, керівник - Баришева Олена Юріївна);

Чорней Марина (Путильська художня школа, керівник - Лікар Марія Василівна);

Павлюк Анна (Чернівецький багатопрофільний ліцей №4, керівник - Павлюк Олеся Георгіївна);

Нікітіна Кароліна (Хряцківецький НВК, керівник - Тома Валентина Дмитрівна);

Клим Святослав (Путильська ЗОШ, керівник - Клим Руслана Василівна).   

Вітаємо переможців!

Також спеціальними грамотами за участь у регіональному відбірковому турі Всеукраїнського конкурсу малюнка журі  буде відзначено:

Паскара Олександра (Новоселицька гімназія);

Басараб Ангеліну (Новоселицька гімназія);

Килимник Анастасію (Чернівецький ліцей сфери послуг);

Мартиненко Поліну (гурток «Майстерня юних дизайнерів» МЦНТТУМ);

Мацьківа Давида (Старожадівська ЗОШ);

Попову Надію (Сторожинецький ЦДЮТ);

Воропаєву Катерину (Чернівецька гімназія №7);

Гаврилюк Анастасію (Чернівецька гімназія №5);

Чебана Євгенія (гурток малювання «Світ фантазій» ЧОЦЕВ «Юність Буковини»);

Мацалковську Софію (Чернівецька гімназія №5);

Ткач Оксану (Южинецький ЗЗСО);

Мироненкову Катерину (Сокирянська ЗОШ №1);

Криворучко Анастасію (Чернівецький багатопрофільний ліцей №4);

Черній Віолету  (Коболчинська ЗОШ);

Сідор Діану (гурток «Гармонія» Герцаївський районний ліцей імені Г. Асакі);

Туркевич Олену (Снячівська ЗОШ);

Сірякову Олександру (Новоселицька гімназія);

Дуду Єлизавету (Новоселицька гімназія);

Клем Вікторію (Чернівецька ЗОШ №38);

Усик Юлію  (Путильська ЗОШ);

Семанчук Вікторію (Ошихлібський ЗНЗ);

Кожокар Іларію (Боянська ЗОШ);

Максимюка Михайла (Чернівецька ЗОШ №4);

Манюк Олександру (Клішковецька гімназія).

Окрему спеціальну подяку за участь у конкурсу буде вручено учнівському колективу  Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи – інтернату №2 у складі:

Паринюк Богдани

Рудой Вікторії

Сачик Анатолія

Паладійчука Роберта

Рогович Софії

Купшан Софії.

Таку ж спільну подяку буде вручено вихованцям  гуртка «Образотворча студія»  Новодністровського будинку дитячої творчості:

Новаківській Яні

Білобродовій Уляні

Дундук Анастасії

Ткач Вероніці

Волощук Анні

Кулій Анастасії

Расенко Олені

Вакарчуку Павлу

Химич Анастасії.

Ці учнівські колективи надали на конкурс найбільшу кількість творчих робіт від одного навчального закладу.

 


 

Ми на YouTube

Важливо