UP

Майже 700 підприємств перемістились у безпечні регіони в рамках програми релокації

Від старту програми релокації вже 692 компанії переїхали на нове місце, з них 484 почали працювати. 

Найбільша частка компаній (24,6%) переїжджає із регіонів активних бойових дій до Львівської області. Також бізнес переміщується до Закарпатської (16,1%), Чернівецької (11,4%), Тернопільської (7,6%), Дніпропетровської (7,4%) та Івано-Франківської (7,3%) областей. Про це повідомляється на сайті Кабінету Міністрів України.

Серед релокованих підприємств, які вже відновили свою діяльність, найбільшу частку складають компанії оптової та роздрібної торгівлі, ремонту автотранспортних засобів і мотоциклів (39% від загальної кількості), переробної промисловості (33%), інформації та телекомунікацій (6%), професійної, наукової та технічної діяльності (5%).

Загалом українські підприємці подали 1769 заявок на переміщення виробничих потужностей через платформу цифрової взаємодії, зазначено на Урядовому порталі.

УВАГА! Фахівці Управління Держпраці у Чернівецькій області готові надавати релокованим  підприємствам, установам, організаціям весь спектр необхідної консультаційної допомоги, зокрема,  з питань промислової безпеки, охорони та гігієни  праці, трудового законодавства, надання адміністративних послуг.

Для цього представники релокованих підприємств можуть звернутися до територіального органу Держпраці  у зручний для них спосіб комунікації.

Так, фахівці Управління можуть оперативно прибути на підприємство, в установу, організацію для надання методичної допомоги, якщо роботодавець повідомить про таку необхідність  телефоном: (0372) 55-37-24,

або електронною поштою:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..

Також заявник може скористатися сервісом  Держпраці «інтерактивний інспектор» - http://cv.dsp.gov.ua/component/content/article/2-uncategorised/924-diie-servis-interaktyvnyi-inspektor1


 

Новини

Інформкампанія

Актуально

Конкурс дитячого малюнку