UP

Працює комісія спеціального розслідування

Відбулося засідання комісії спеціального розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався з електромонтером з експлуатації розподільних мереж Вижницького РЕМ ПрАТ ЕК «Чернівціобленерго».

Нещасний випадок трапився під час виконання бригадою підприємства  аварійно-відновлювальних робіт. Через сильний вітер дерево впало на проводи лінії електропередач і спричинило злам залізобетонної опори, на якій саме й знаходився потерпілий.

При падінні електромонтер зазнав тяжкої травми - перелом нижньої кінцівки. Йому було оперативно надано медичну допомогу, а потім на кареті швидкої постраждалого доправили до лікарні швидкої медичної допомоги у Чернівці. Наразі працівника 1975 року народження прооперовано.

Комісія спеціального розслідування Управління Держпраці у Чернівецькій області встановлює обставини й причини настання нещасного випадку.

Очолює роботу комісії головний державний інспектор сектору розслідування, аналізу і обліку аварій та виробничого травматизму Управління Держпраці у Чернівецькій області Алла Грубляк.  

Довідково: на підприємствах, в установах та організаціях Чернівецької області за десять місяців 2017  року зареєстровано 27 нещасних випадків, в яких постраждали 27 осіб, троє із них - загинули.


 

Новини

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку