UP

На робочій нараді прозвітовано про проведені з 23 по 27 жовтня заходи державного нагляду

В Управлінні Держпраці у Чернівецькій області відбулася робоча нарада під головуванням т.в.о начальника відомства Івана Гордея.

Під час наради керівники структурних підрозділів, зокрема, начальник відділу  нагляду у будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку  Юрій Кудлик, начальник  відділу нагляду  в АПК та СКС Микола Остапович, заступник начальника відділу нагляду на виробництві, об’єктах підвищеної небезпеки, в машинобудуванні та енергетиці Костянтин Соболевич, начальник сектору з питань експертизи умов праці Ярослав Савко  прозвітували про заходи державного нагляду, проведені ними та  головними державними інспекторами структурних підрозділів  упродовж минулого тижня  - з 23 по 27 жовтня.

Обговорено також  хід розслідувань комісіями спеціальних розслідувань Управління Держпраці нещасних випадків, в яких постраждали працівники місцевих підприємств.

Так, голови комісій  спеціальних розслідувань обставин і причин нещасних випадків  (падіння працівника ФОП  у шахту вантажо - пасажирського ліфта 9.10.2017 р. та падіння з висоти працівника  одного із приватних підприємств  у Вижницькому районі  13.10.2017р.) Юрій Кудлик та Микола Остапович повідомили про проведену комісіями роботу.    

У ході наради головуючий поінформував учасників зібрання про лист Держпраці  України щодо надання роз’яснень про притягнення до відповідальності  фізичних осіб-підприємців за порушення законодавства про працю згідно зі статтею 265 Кодексу законів про працю України та ознайомив із текстом  Угоди  про співпрацю  між Державною службою України з питань праці і Державною  службою України з безпеки на транспорті.

На нараді також обговорено низку інших поточних робочих питань та окреслено завдання на  нинішній робочий тиждень.


 

Новини

Інформкомпанія "Україна працює"

Актуально

Всесвітній день охорони праці

Конкурс дитячого малюнку